Top
Lotnictwo cywilne

TOP 5 kierunkow lotów prywatnym odrzutowcem w 2023 roku

TOP 5 kierunkow lotów prywatnym odrzutowcem w 2023 roku

Tutaj reprezentujemy najlepsze zestawienie

kierunków lotów prywatnym odrzutowcem w 2023 roku. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie ranking kierunków prywatnych odrzutowców; na podstawie najczęściej wykorzystywanych w naszej praktyce destynacji prywatnych odrzutowców możemy przewidzieć, że te destynacje będą najbardziej popularne d roku 2023.

Pierwsze najlepsze miejsce docelowe lotów prywatnymi odrzutowcami – Nicea

Port lotniczy Nicea Côte d’Azur (francuski: Aéroport Nice Côte d’Azur) (IATA: NCE, ICAO: LFMN) znajduje się w departamencie Alpes-Maritimes we Francji. Lotnisko znajduje się 7 km na zachód od centrum miasta i jest głównym portem przylotu pasażerów na Lazurowe Wybrzeże.

Dlatego lotnisko Nicea Côte d’Azur jest jedną z najsłynniejszych tras prywatnych samolotów pasażerskich w Europie. Rezerwacja prywatnego odrzutowca do Nicei jest łatwa dzięki formularzowi kontaktowemu JetPartner.

Drugie najlepsze miejsce docelowe lotów prywatnymi odrzutowcami – Tivat

Tivat Airport (Czarnogórski: Аеродром Тиват, łac. Aerodrom Tivat) (IATA: TIV, ICAO: LYTV) to międzynarodowe lotnisko obsługujące czarnogórskie nadmorskie miasto Tivat i okolice. Lotnisko znajduje się 3 km na południe od centrum Tivatu i jest to najbardziej ruchliwe lotnisko w Czarnogórze. W tym przypadku ruch prywatnych samolotów odrzutowych na lotnisku jest zgodny z wysoce sezonowym charakterem branży turystycznej w nadmorskiej Czarnogórze, gdzie 80% całkowitej liczby pasażerów jest obsługiwanych w szczycie sezonu (maj–wrzesień). Odrzutowce biznesowe do Tivatu dostępne są codziennie w Jet Partner.

Trzecie najlepsze miejsce docelowe lotów prywatnymi odrzutowcami – Mykonos

Mykonos-Manto Mavrogenous Airport (IATA: JMK, ICAO: LGMK) to międzynarodowy port lotniczy greckiej wyspy Mykonos, położony 4 km od miasta Mykonos. Dlatego obsługuje loty do krajowych i europejskich miast metropolitalnych, ponieważ wyspa jest popularnym miejscem wypoczynku. Mykonos jest jednym z destynacji Vip Jet JetPartner.

Czwarte najlepsze miejsce docelowe lotów prywatnymi odrzutowcami – Malaga

Lotnisko w Maladze (IATA: AGP, ICAO: LEMG), oficjalnie od czerwca 2011 r. lotnisko Malaga-Costa del Sol (hiszp. Aeropuerto de Málaga-Costa del Sol) jest czwartym najbardziej ruchliwym lotniskiem w Hiszpanii. Ma duże znaczenie dla hiszpańskiej turystyki jako główny międzynarodowy port lotniczy obsługujący Costa del Sol. Lotnisko posiada połączenia lotnicze do ponad 60 krajów na całym świecie; poza tym lotnisko w Maladze jest jednym z najwygodniejszych lotnisk dla samolotów biznesowych dla JetPartner.

Piąte najlepsze miejsce docelowe lotów prywatnymi odrzutowcami – Zurych

Lotnisko w Zurychu (niem. Flughafen Zürich, IATA: ZRH, ICAO: LSZH) to największy międzynarodowy port lotniczy w Szwajcarii. Służy Zurychowi i reszcie kraju. Lotnisko znajduje się 13 kilometrów na północ od centrum Zurychu, w gminach Kloten, Rümlang, Oberglatt, Winkel i Opfikon, z których wszystkie znajdują się w kantonie Zurych. Wynajem prywatnego odrzutowca w Jet Partner to codzienna impreza w tym regionie.

Leave a reply