Top
Praca

Dostępna flota

Dostępne samoloty

W Jet Partner oferujemy wynajem prywatnych samolotów czarterowych oraz biznesowych. Proponujemy rozwiązania na miarę Państwa potrzeb – czartery VIP, eventowe, grupowe i indywidualne. Nasze samoloty mogą posłużyć jako powietrzne pogotowie medyczne i sprawdzą się w sytuacjach kryzysowych. Oferujemy też wynajem odrzutowców i zajmujemy się organizacją wyjazdów szkoleniowo-motywacyjnych. Jesteśmy do dyspozycji klubów sportowych czy federacji sportowych.

Podróż na pokładzie prywatnego samolotu to rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować działania dużych firm oraz zaoszczędzić sporo czasu, a także umożliwia wygodną i bezpieczną podróż wpływowym osobom. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Współpracowaliśmy z wysoko postawionymi biznesmenami, a także ludźmi ze świata polityki i sportu. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Gwarantujemy pełną poufność.

Rozwiązania czarterowe od Jet Partner

Nasza oferta wynajmu samolotów nie ma sobie równych – dzięki nam mogą Państwo podróżować w dowolnym czasie, praktycznie do każdego wybranego miejsca na świecie. Docieramy tam, gdzie często nie mają dostępu komercyjne linie lotnicze. Na tę chwilę latamy do ponad 20 tysięcy miast zlokalizowanych na całym globie. Atutami Jet Partner są elastyczne działania oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. Nieustannie podnosimy własne standardy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam mogą Państwo osiągać jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

Podróżowanie drogą powietrzną jest wygodne i bezpieczne. Sprawdzi się zarówno w celach rekreacyjnych, jak i biznesowych. Czarter prywatnego samolotu to rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach ceniących swój czas. W Jet Partner staramy się dostosować do potrzeb wszystkich klientów. Dostępne w naszej ofercie samoloty to m.in. Cessna CJ2, Cessna XLS, Gulfstream G450 czy Challenger 300/ 600. Te maszyny wyróżniają się rewelacyjnymi parametrami technicznymi i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą czy czarterem, można się z nami skontaktować. Jesteśmy dostępni przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Leave a reply