Top
Lotnictwo cywilne

WYNAJEM SAMOLOTÓW BIZNESOWYCH

WYNAJEM SAMOLOTÓW BIZNESOWYCH

Lot wynajętym samolotem został doceniony przez wielu biznesmenów. Wynika to stąd, iż jest on jedną z najwygodniejszych oraz równocześnie najszybszych metod podróżowania. W dodatku taki wynajem samolotów biznesowych wiąże się z pewnego rodzaju prestiżem. Co sprawia, że przedsiębiorcy, którzy często muszą podróżować w interesach, decydują się na taki rodzaj transportu? Przede wszystkim takie loty nie wymagają częstych i uciążliwych przesiadek, albowiem to klient decyduje, na jakie lotnisko poleci.

Poza tym ów wynajem samolotu nie wymaga również oczekiwania w kolejkach podczas odprawy, dzięki czemu można zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Nie trzeba bowiem pojawiać się na lotnisku dwie godziny przed planowanym odlotem, a jedynie piętnaście minut. Odprawa w przypadku takich samolotów odbywa się w zupełnie innych, osobnych stanowiskach odpraw. Jak widać, można zaoszczędzić sporo czasu. Najczęściej nie jest problemem też spóźnienie klienta. Samolot dostosowuje się więc do potrzeb osoby zlecającej lot.

RODZAJE WYNAJMU SAMOLOTÓW BIZNESOWYCH

Klientom planującym podróż po Europie bądź wewnątrz kraju oferujemy szeroką gamę samolotów odrzutowych i turbośmigłowych. W przypadku lotów biznesowych na krótkich dystansach organizacja i czas podróży ograniczone są do minimum. Komfort podróży, oszczędność czasu, dyskrecja, to tylko kilka zalet korzystania z lotów prywatnymi samolotami. Taki samolot biznesowy z pewnością zapewnia spokojną i wygodną podróż. Oferujemy więc sprawną i kompleksową obsługę podróży służbowych, czy innego typu wyjazdów, dostosowując ofertę do wymagań każdego klienta.

W ofercie poza lotami biznesowymi krótkodystansowymi mamy również loty długodystansowe. Na tego typu trasach szczególnie istotna jest wysoka jakość obsługi, aby zapewnić właściwy komfort pasażerom. My dbamy o naszych klientów, gdyż wiemy, że wynajęcie samolotu ma się wiązać z wygodą podczas podróży. Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki załodze z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej i umiejętności obsługi klientów o statusie VIP, każdorazowo możemy zapewnić indywidualną obsługę i jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych biznesowych pasażerów.

WYNAJĘCIE SAMOLOTU DLA FIRMY

Pomimo, iż panuje przekonanie, że wynajem samolotów biznesowych jest usługą zarezerwowaną tylko dla tych najbogatszych, to jednak współcześnie sytuacja ta wygląda już odrobinę inaczej. Po pierwsze ceny nie są aż tak wysokie, a ponadto dla wielu osób takie rozwiązanie staje się koniecznością. Inaczej nie są w stanie pracować w tempie, którego wymaga od nich świat biznesu. Bardzo ważna staje się bowiem oszczędność czasu oraz możliwość szybkiego przemieszczania się po świecie, co oferuje właśnie tego typu usługa.

Dlatego też samolot biznesowy może odegrać nawet kluczową rolę podczas prowadzenia międzynarodowych interesów. Pewnie dlatego też coraz to większa ilość przedsiębiorców i biznesmenów decyduje się właśnie na tego typu loty dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu loty biznesowe, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Z pewnością zapewniają one duży komfort i wygodę podczas podróży, a przy tym oszczędność czasu oraz punktualność wylotu i dotarcia do celu.

SAMOLOT BIZNESOWY – NOWY TREND

Loty biznesowe dostępne w naszej ofercie, przede wszystkim wyróżniają się atrakcyjnymi cenami przy równocześnie bardzo wysokim poziomie usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić satysfakcję nawet u bardzo wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, żeby takie wynajęcie samolotu wiązało się z komfortem podróży. Zapewniamy najwyższe standardy i to zarówno w kwestii obsługi na ziemi, jak i w powietrzu. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego też wszelkie maszyny poddawane są szczegółowej kontroli, a w dodatku regularnie są serwisowane. Naszą kadrę stanowią natomiast doświadczeni i wykwalifikowani piloci.

(c) JetPartner.pl

Leave a reply